Náš cvičák

Kynologický klub Frýdlant nad Ostravicí

(viz.oblíbené odkazy)

Od 4 měsíců chodíme s Ebi na cvičák ve Frýdlantě nad Ostravicí. Naše desetiletá dcera Terezka chtěla cvičit Ebi sama. I když jsme se obávali my i cvičitelé, zvládla to na jedničku a tak necháváme výcvik Ebi na ní. Jde jim to spolu skvěle, Ebi je poslušná a rychle se učí a hlavně je nadšená z každé nové věci, kterou může s náma prožít. Terezka zvládá držet krok s dospělými psovody a hlavně je to obě baví.

Po ukončení základního tříměsíčního kurzu se Ebi s Terezkou umístili na 2. místě ze Všech psů základních kurzů. Holky jsou šikulky, blahopřejeme. A tak se budeme dál věnovat výcviku naší Ebi a její přípravě na zkoušky poslušnosti. Stali jsme se členy tohoto klubu, tak můžeme navštěvovat cvičák kdykoli budeme mít volnou chvíli.

Začali jsme už chodit i na stopy, jde ji to moc dobře.

Fotky z cvičáku  naleznete ve fotogalerii .

Fotky klubového závodu cvičáku Memoriál J. Kaštovského 2014  ZDE

Aktuality:

18.10.2014 měla Ebi složit zkoušku poslušnosti s naší Terezkou, ale bohužel jsme měli ve stejný den bonitaci až v Mladé Boleslavi, zkoušku jsme museli odložit na později.

r. 2015 - začátkem roku měla Ebi štěňátka, takže jsme začali s poslušností na cvičáku hned po odchodu štěňátek v polovině roce. V červnu, kdy jsme chtěli na našem cvičáku složit zkoušku ZZO, Ebi napadl a pokousal pes. Dopadlo to naštěstí jen se zašitým podpažím a chvilkou klidu. Takže nám to zase nevyšlo. Zůčastnili jsme se Ebčiného prvního stopařského závodu, který byl super.

r. 2016 doufám, že letos už nám kromě úspěšných výstav vyjde i nějaká ta složená zkouška poslušnosti

28.5.2016  Ebi s Terezkou složily zkoušku ZZO , šikulky.