1.5.2014 ZÁVOD AGILITY - SKALICE

Včera jsme se s Ebi zůčastnili 2. neoficiálního závodu agility Náčelník Nessi group ve Skalici u  Frýdku-Místku. Přijeli závodníci asi z 8 různých týmů, 51 závodníků, běžely se 3 závody.Terezka s Ebi závodili mezi začátečníkama large. Hned první závod jumping s třemi tunely se holkám povedl bez chyby, Ebi běhala s nadšením, z 12 závodníků byly na krásném 3. místě. Na to, že soutěžila mezi těmi, kteří běhají agility max.1rok a my jsme běhali jen na zahradě a 2x na tréninku u Simči z Nessi group byly úžasné. Další závod holkám nevyšel a poslední tuneliáda byla až odpoledne, a to už Ebi neměla náladu ani chuť na běhání a ještě nám do závodiště nakoukl jiný pejsek, tak místo do tunelu běžela za ním. V tuneliádě holky skončily na 6. místě.  Bylo krásné počasí a super strávený den mezi pesanama.

Závod tuneliáda viz. videogalerie a fotky zde ve fotogalerii.